Ring met een in het laboratorium gekweekte diamant van 0,26 ct – 9 karaat (375‰) geelgoud F-VS
- Gratis bezorging vanaf 80€ van aankoop (Staat mijn land in deze aanbieding?)
- Gratis af te halen in de winkel
- Easy retourneren (Voorwaarden?)
- Altijd gratis cadeauverpakking
Deze delicate en onmiskenbaar elegante ring van 9 karaat (375‰) geelgoud is bezet met in het laboratorium gekweekte diamanten met een totaal gewicht van 0,26 karaat . De harmonieus geplaatste stenen zorgen voor een subtiele en verfijnde schittering, ideaal voor een alledaags sieraad met een kostbare maar ingetogen allure.
De geselecteerde synthetische diamanten van F-VS-kwaliteit bieden een prachtige witheid en hoge helderheid, met insluitingen die nauwelijks met het blote oog zichtbaar zijn. Ze worden in een laboratorium vervaardigd en bezitten dezelfde optische en fysische eigenschappen als natuurlijke diamanten , terwijl ze een toegankelijker en verantwoorder alternatief bieden.
Het 9-karaats geelgoud geeft deze ring een warme tint en biedt een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding zonder concessies te doen aan de esthetiek. Dankzij het slanke, evenwichtige ontwerp is de ring gemakkelijk alleen te dragen of te combineren met andere ringen.
Deze ring van 375 goud, bezet met in het laboratorium gekweekte diamanten, is perfect als alledaags sieraad , een elegant cadeau of een eerste diamanten ring. Hij combineert moderniteit, verfijning en schittering.
✔ Belangrijkste kenmerken
-
9-karaats geelgoud (375‰)
-
In het laboratorium gekweekte diamanten – totaal gewicht 0,26 ct
-
F-VS Kwaliteit
-
Slank en helder design
-
Lichtgewicht en comfortabele sieraden
-
Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.
- materiaal
- 8 karaats goud
- Kleur
- gouden
- Met stenen
- Laboratoriumdiamant
- Carat (gewicht)
- ±4.20gr
- Beltype
- Fancy ring
Kies een gravure (Meerprijs)
Om uw juweel uniek te maken, kunt u ervoor kiezen om in de binnenkant (en eventueel de buitenkant) van het juweel een naam, een voornaam, een datum of een andere tekst te laten graveren.
Wij voeren kwaliteitsgravures uit die door een juwelier zijn gemaakt met "verwijdering van materiaal", wat een duurzaamheid van deze en een eersteklas effect mogelijk maakt (in tegenstelling tot lasergravures).
Een extra periode van ca 13 dagen is nodig om de gravure uit te voeren
Gezicht A - Uw tekst (Max 25 letters):
Gravure lettertype:
Voor elk speciaal verzoek kan een offerte worden gemaakt door contact met ons op te nemen via ons contactformulier.
Geef de referentie van het juweel op.
