Solitaire ring met smaragdgeslepen, in het laboratorium gekweekte diamant, 1,50 karaat – 18k F-VS gecertificeerd geelgoud
- Gratis bezorging vanaf 80€ van aankoop (Staat mijn land in deze aanbieding?)
- Gratis af te halen in de winkel
- Easy retourneren (Voorwaarden?)
- Altijd gratis cadeauverpakking
Deze majestueuze en uitgesproken eigentijdse solitaire ring van 18-karaats geelgoud (Au 750) is verfraaid met een in het laboratorium gekweekte, smaragdgeslepen diamant van minimaal 1,50 karaat . De strakke, rechthoekige lijnen onthullen een architectonische elegantie, ideaal voor wie op zoek is naar een sieraad met karakter.
De synthetische diamant heeft een F-VS-kwaliteit , wat staat voor een schitterende witheid en hoge zuiverheid, met nauwelijks zichtbare insluitingen. Omdat hij in een laboratorium is gemaakt, bezit hij dezelfde fysieke, optische en esthetische eigenschappen als een natuurlijke diamant , maar biedt hij een meer verantwoorde keuze en een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding .
De gepolijste geelgouden zetting, zorgvuldig geproportioneerd, accentueert de centrale steen zonder deze te overheersen. De precieze zetting zorgt voor stabiliteit, comfort en optimale belichting van de diamant, terwijl de elegante geometrie van de smaragdgeslepen diamant wordt benadrukt.
Deze solitaire ring met een laboratoriumdiamant van 1,50 karaat , compleet met certificaat , is een opvallend sieraad, perfect als luxe verlovingsring , symbool van een bijzondere verbintenis of als tijdloos elegant accessoire.
18-karaats geelgoud (Au 750)
Smaragdgeslepen, in het laboratorium gekweekte diamant – min. 1,50 ct
F-VS Kwaliteit
Certificaat inbegrepen
Grafische en elegante snit
Verfijnde schittering en opmerkelijke uitstraling
Een modern alternatief voor natuurlijke diamanten.
- materiaal
- 18 k goud
- Kleur
- gouden
- Met stenen
- Laboratoriumdiamant
- Carat (gewicht)
- ±4.20gr
- Beltype
- eenzaam
Kies een gravure (Meerprijs)
Om uw juweel uniek te maken, kunt u ervoor kiezen om in de binnenkant (en eventueel de buitenkant) van het juweel een naam, een voornaam, een datum of een andere tekst te laten graveren.
Wij voeren kwaliteitsgravures uit die door een juwelier zijn gemaakt met "verwijdering van materiaal", wat een duurzaamheid van deze en een eersteklas effect mogelijk maakt (in tegenstelling tot lasergravures).
Een extra periode van ca 13 dagen is nodig om de gravure uit te voeren
Gezicht A - Uw tekst (Max 25 letters):
Gravure lettertype:
Voor elk speciaal verzoek kan een offerte worden gemaakt door contact met ons op te nemen via ons contactformulier.
Geef de referentie van het juweel op.
