Daphne oorbellen – Gouden blaadjes
Ref:23058600
€ 32,90
Inclusief belasting
Verzending vertraging: 5 dagen
18 karaats vergulding, gegarandeerd 10 jaar
Wij bieden de beste gold plating ter wereld. Onze hypoallergene en waterdichte sieraden zijn van onberispelijke kwaliteit, met een laag goud van 3 tot 5 micron (750/1000) en een 980/1000 gouden afwerking.
Betaal in termijnen met Alma
- Gratis bezorging vanaf 80€ van aankoop (Staat mijn land in deze aanbieding?)
- Gratis af te halen in de winkel
- Easy retourneren (Voorwaarden?)
- Altijd gratis cadeauverpakking
De Daphne-oorringen hebben een subtiel vormgegeven bladmotief met een zacht, organisch reliëf. De glanzende afwerking vangt het licht op een ingetogen manier op en voegt een chique en verfijnde botanische touch toe.
Zowel discreet als expressief, zijn ze gemakkelijk te dragen voor alledaagse gelegenheden als voor meer formele evenementen. Het ontwerp roept een gestileerde natuur op, een symbool van vernieuwing en harmonie.
✨ Deze oorbellen zijn gemaakt van hoogwaardig verguld goud en worden geleverd met 10 jaar garantie op de verguldlaag , zodat ze lang meegaan en hun glans behouden.
