Bloem van Licht Oorbellen – 925 Sterling Zilver & Kubieke Zirkonia
Ref:13080010
€ 30,90
Inclusief belasting
Verzending vertraging: 5 dagen
Rhodium geplateerd zilver - Anti-oxidatiebescherming
Onze gerhodineerde zilveren sieraden zijn gemaakt van één van de 4 edelmetalen en voorzien van een exclusieve afwerkingslaag van gerhodineerd, duurder dan goud, waardoor de natuurlijke oxidatie van 925 zilver wordt tegengegaan.
Betaal in termijnen met Alma
- Gratis bezorging vanaf 80€ van aankoop (Staat mijn land in deze aanbieding?)
- Gratis af te halen in de winkel
- Easy retourneren (Voorwaarden?)
- Altijd gratis cadeauverpakking
De delicate en verfijnde Fleur de Lumière oorknopjes doen denken aan een stralende bloem, samengesteld uit marquise-geslepen zirkonia, versterkt door een schitterende centrale steen. Het slanke en evenwichtige ontwerp voegt een vleugje elegantie toe, zonder in te leveren op privacy, ideaal voor dagelijks gebruik of een speciale gelegenheid.
Deze oorknopjes zijn vervaardigd van 925 sterling zilver en bieden een elegante glans en optimaal draagcomfort. Een tijdloos sieraad dat het gezicht op subtiele en vrouwelijke wijze laat stralen.
